עיצוב בחומרים

אחד הדברים המרתקים שיש בעיצוב הוא הגילוי של אלמנטים העשויים מחומרים ייחודיים המשלבים חשיבה לא רק על נראות אלא גם חיסכון באנרגיה, צמצום פגיעה בעולמנו וניצול משאב קיים והפיכתו למוצר חדש שתורם לסביבה.

שימוש במוצרים חלופיים לעץ, השומרים על סביבתנו מאפשרים לנו לחפות ולעצב קירות ולתרום למראה מיוחד ולאקוסטיקה בחלל.
לתכנן תקרה שעשויה משבבי עץ ממוחזר או מבקבוקי שתיה ממוחזרים , מייצרת תחושה של העצמה של המראה, והיא גם סוג של שליחות בה אתה כמעצב תורם את חלקך ובעזרת הידע הזה מאפשר לקדם מוצרים לא סטנדרטיים מסוג זה בפרויקט .

היום יותר ויותר ארגונים בעולם מעודדים את היצרנים השונים לקדם שימוש חוזר בעץ המונע כריתה של יערות .

פתרונות חלופיים כוללים חומרים כמו:

  • שימוש בעץ ממוחזר או ייצור מבמבוק במקום עץ , מהווים תחליף מצוין בייצור משטחים לחיפוי פנים וחוץ , ריצוף ובנייה.

  • חומרים בריצוף כגון פורצלן המדמים ריצוף עץ ברמה מאוד גבוהה. יכולות גבוהות של המפעלים לייצר הדפסות איכותיות ביותר של טקסטורת העץ על פורצלן כולל חזרה על אותה דוגמא רק פעם ב 70 מקרים כלומר 1:70, התוצאה נראית מדהים במראה וכך חוסכת שימוש בעץ.

  • HPL בחיפוי חיצוני של מבנים – החומר מורכב מעץ ממוחזר בדחיסות ובטמפרטורה גבוהה המאפשר לקבל מוצר בטקסטורה של עץ, בטון, מתכות וברמה מדהימה כל-כך ומעוצבת שמאוד קשה להבין רק בהתרשמות ממראה, באיזה חומר מדובר.

  • אולוקובונד הינו חומר נפלא נוסף בעל עמידות גבוהה למפגע חיצוני ובכך משמש לחיפוי חיצוני וגם בחדרים עם לחות גבוהה. החומר הינו שילוב של פוליתלאן ( פולימר תרמו פלסטי) שבצדדיו מחוברים 2 לוחות של אלומיניום. רמת השחיקה שלו מאוד נמוכה ולכן יש לו עמידות גבוהה לאורך שנים וכך נמנע הצורך להחליפו. הגוונים הם יפים וניתן וקבלם בכל גוון שרוצים.

אם גם אתם חושבים על שינוי/עיצוב בית העסק או חלל המשרד , זה הזמן להתחיל לדבר על העיצוב החדש שבו נוכל לשלב מוצרים מרתקים שמייחדים את המקום ותורמים לאופיו המיוחד, שאותו אתם רוצים לקבל.

לא ניתן להעתיק תוכן מאתר זה. כל הזכויות שמורות לאוריאל שטרן